A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Депутатський склад 8 скликання

С П И С О К

депутатів  Кіптівської сільської  ради територіальної громади 8 скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім'я по батькові  депутата

Суб’єкт висування кандидата ( назва місцевої організації, партії або само висуванням) 

Місце проживання

 

1.

Бардаков Володмир Анатолійович

Самовисунення

С. Прогрес Козелецький район,  Чернігівська область

2.

Бодак Іван Іванович

політичної партії  «Наш край »

С. Підлісне Козелецький район,  Чернігівська область

3.

Воробей Михайло Миколайович

політичної партії «За Майбутнє»

С. Вовчок Козелецький район,  Чернігівська область

4.

Гаммер Алла Андріївна

політичної партії «Наш край »

С. Підлісне Козелецький район,  Чернігівська область

5.

Герасименко Наталія Миколаївна

політичної партії «Рідний дім»

С. Чемер Козелецький район,  Чернігівська область

6.

Єгоров Олександр Васильович

політичної партії «Наш край »

С. Прогрес Козелецький район,  Чернігівська область

7.

Какало Оксана Григорівна

політичної партії «Наш край»

С. Новий Шлях Козелецький район,  Чернігівська область

8.

Коваленко Олександр Вікторович

політичної партії «Опозиційна платформа-за життя»

С. Красилівка Козелецький район,  Чернігівська область

9.

Котляр Олексій Іванович

політичної партії «Рідний дім»

С. Хрещате Козелецький район,  Чернігівська область

10.

Кузьменко Ганна Василівна

політичної партії «Рідний дім»

С. Надинівка Козелецький район,  Чернігівська область

11.

Кузьменко Григорій Володимирович

політичної партії «За Майбутнє»

С. Чемер Козелецький район,  Чернігівська область

12.

Кузьменко Віталій Анатолійович

політичної партії «Рідний дім»

С. Савинка, Козелецький район,  Чернігівська область

13.

Кучма Віта Миколаївна

політичної партії  «Наш край »

С. Кіпті, Козелецький район,  Чернігівська область

14.

Малишко Валентина Іванівна

політичної партії  «Наш край »

С. Чемер Козелецький район,  Чернігівська область

15.

Мельник Петро Миколайович

політичної партії «Рідний дім »

С. Чемер Козелецький район,  Чернігівська область

16.

Мусаєва Ніна Миколаївна

політичної партії  «Наш край »

С. Надинівка Козелецький район,  Чернігівська область

17.

Пархомець Валентина Петрівна

політичної партії «Рідний дім »

С. Новий Шлях Козелецький район,  Чернігівська область

18.

Позняк Галина Анатоліївна

політичної партії «Слуга народу»

С.Прогрес Козелецький район,  Чернігівська область

19.

Поліщук Ірина Володимирівна

політичної партії «Наш край »

С. Димерка, Козелецький район,  Чернігівська область

20.

Сак Віталій Іванович

політичної партії  «Рідний дім »

С. Підлісне Козелецький район,  Чернігівська область

21.

Терещенко Микола Степанович

політичної партії   «Наш край »

С. Хрещате Козелецький район,  Чернігівська область

22.

Ткаченко Марія Дмитрівна

політичної партії  «Наш край »

С. Олбин Козелецький район,  Чернігівська область

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора