A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №877-32/VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Шлях Леніна» с. Підлісне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіптівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області Михієнку Олександру Володимировичу.»

Кількість переглядів: 57
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Тридцять друга сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 11.02.2019
Номер документу: 877-32/VIІ
Назва документу: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Шлях Леніна» с. Підлісне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіптівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області Михієнку Олександру Володимировичу.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування по рішенню 877-32/VIІ (0.08 МБ)
  2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) із земель колиш (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень