A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №408- 15/VII «Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гончаренко Валентині Кирилівні в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.»

Кількість переглядів: 189
Скликання: сьоме скликання
Сесія: П'ятнадцята сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 23.06.2017
Номер документу: 408- 15/VII
Назва документу: Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гончаренко Валентині Кирилівні в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.
Прикріплені файли:
  1. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гончаренко Валентині Кирилівні в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області. (0.02 МБ)
  2. Поіменне голосування по рішенню № 408- 15/VII \"Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гончаренко Валентині Кирилівні в с.Кіпті Козелецького рай (0.18 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора