A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №409- 15/VII «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дорошенко Олені Володимирівні в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області»

Кількість переглядів: 246
Скликання: сьоме скликання
Сесія: П'ятнадцята сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 23.06.2017
Номер документу: 409- 15/VII
Назва документу: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дорошенко Олені Володимирівні в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області
Прикріплені файли:
  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дорошенко Олені Володимирівні в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області (0.02 МБ)
  2. Поіменне голосування по рішенню сесії № 409- 15/VII \"Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Дорошенко Олені Володимирівні в с. Кіпті Козел (0.18 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора