A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №445-16/VII «Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Маринченко А.М., Маринченко В.І., Шенгерей Т.А., Маринченко І.А., Маринченко М.А. в с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області.»

Кількість переглядів: 186
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Шістнадцята
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 28.07.2017
Номер документу: 445-16/VII
Назва документу: Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Маринченко А.М., Маринченко В.І., Шенгерей Т.А., Маринченко І.А., Маринченко М.А. в с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування по рішенню № 445-16/VII \"Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель (0.04 МБ)
  2. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Маринченко А.М., Маринченко В.І., Ш (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень