A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №514-19/VII «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Сташуку Віталію Григоровичу по вул. Польовій, 4 в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.»

Кількість переглядів: 185
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Дев'ятнадцята (позачергова) сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 08.11.2017
Номер документу: 514-19/VII
Назва документу: Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Сташуку Віталію Григоровичу по вул. Польовій, 4 в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування по рішенню №514-19/VII \"Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будіве (0.2 МБ)
  2. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Сташуку Віталію Григоровичу по в (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень