A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №519-19/VII «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Пісоцькому Петру Петровичу по вул.Зеленій, 3-а в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.»

Кількість переглядів: 245
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Дев'ятнадцята (позачергова) сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 08.11.2017
Номер документу: 519-19/VII
Назва документу: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Пісоцькому Петру Петровичу по вул.Зеленій, 3-а в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування по рішенню № 519-19/VII \"Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Пісоцькому Петру Петровичу п (0.22 МБ)
  2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Пісоцькому Петру Петровичу по вул.Зеленій, 3-а в с.Кіпті Козелецького району (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень