A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Рішення сільської ради №731-26/VII «Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Черкашіній Юлії Юріївні по вул.Травневій, в с.Вовчок, Козелецького району Чернігівської області.»

Кількість переглядів: 107
Скликання: сьоме скликання
Сесія: Двадцять шоста (позачергова)
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 27.06.2018
Номер документу: 731-26/VII
Назва документу: Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Черкашіній Юлії Юріївні по вул.Травневій, в с.Вовчок, Козелецького району Чернігівської області.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування по рішенню №731-26/VII \"Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Черкашіній Юлії Юріївні по вул.Травневій, в с.Вовчок, Козелецького ра (0.49 МБ)
  2. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Черкашіній Юлії Юріївні по вул.Травневій, в с.Вовчок, Козелецького району Чернігівської області. (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень