Головне Управління ДФС в Чернігівській області ІНФОРМУЄ

У січні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 845 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2019 року платниками сплачено 844,6 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження відповідного періоду минулого року перевищено на 6,9 відсотків.

16:45 07.02.2019

В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Щоразу шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.  Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо. Шахраї використовують різні телефонні номери та рахунки для зарахування грошей. Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням бути обачними, не вестись на шахрайські вигадки, а у разі надходження подібних телефонних дзвінків, відразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції органу ДФС за номером телефону: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.

08:45 07.02.2019

До уваги платників рентної плати

Просимо звернути увагу платників рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та користування радіочастотним ресурсом України, транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України, про  необхідність сплати податкових зобов’язань за січень ц.р. до 28 лютого включно, оскільки граничний термін сплати податкових зобов’язань за січень ц.р. по цих платежах припадає на 2 березня 2019 року.

08:45 07.02.2019

Зареєструватись платником акцизного податку з реалізації пального необхідно до початку його реалізації

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує:  юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення реалізації пального.

08:43 07.02.2019

Половину сплачених податків у 2018 році на Чернігівщині забезпечили представники середнього та малого бізнесу

До бюджетів усіх рівнів на Чернігівщині у минулому році суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено близько 5 млрд грн податків і зборів, що становить половину загальної суми надходжень.

11:04 25.01.2019

Що потрібно знати власникам автомобілів на іноземній реєстрації

Фахівці Чернігівської митниці ДФС нагадують, що  до 22 лютого 2019 року при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання. Після 22 лютого 2019 року власники автомобілів платитимуть за оформлення повну ставку акцизу.

11:03 25.01.2019

До 1 червня 2019 року реалізатори пального повинні зареєструвати акцизні склади

Звертаємо увагу, що Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» у підрозділ 5 «Особливості застосування ставок акцизного податку та екологічного податку» розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ додано новий п. 22, відповідно до якого платники акцизного податку (далі – податок) зобов’язані з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року.

11:02 25.01.2019

До уваги власників авто з іноземною реєстрацією!

Чернігівська митниця ДФС звертає увагу, що з 24 травня 2019 року набирає чинності  Закон України від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», яким запроваджено суттєві зміни щодо відповідальності громадян за незаконне  використання транспортних засобів з іноземною реєстрацією на митній території України.

11:02 25.01.2019

На Чернігівщині активно оформлюють авто на пільгових умовах

Чернігівською митницею ДФС, після набрання чинності з 25.11.2018 р. Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів (далі – Закон), здійснено митне оформлення 644 легкових транспортних засобів товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, з них 435 автомобілів з добровільною сплатою до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнюють розміру п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн). Загальна сума митних платежів сплачених по даній категорії товарів становить  42 815,2 тис гривень.   Чернігівська митниця ДФС звертає увагу, що  відповідно до частини 8 Закону пільговий період дії ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення легкових транспортних засобів діє протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 22 лютого 2019 включно.     Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

08:28 16.01.2019