Головне Управління ДФС в Чернігівській області ІНФОРМУЄ

Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

08:51 13.12.2018

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи подає спадкоємець, який заявив своє право на підприємство

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

08:50 13.12.2018

Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився - яким чином йому нараховується єдиний внесок

Відповідно частини п’ятої ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року  №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки ЄВ.        Умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.

08:45 13.12.2018

На Чернігівщині припинено діяльність незаконної АЗС

Діяльність нелегальних заправних станцій призводить до втрат бюджетних надходжень та становить загрозу екології та безпеці регіону і його мешканців. Тому, фіскальні органи приділяють першочергову увагу боротьбі з таким протизаконним «бізнесом».

08:39 13.12.2018

На Чернігівщині у листопаді зафіксовані рекордні для регіону надходження податків - понад 1 мільярд гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у листопаді 2018 року платниками сплачено 1052 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 38 відсотків.

08:38 13.12.2018

Для переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2019 року – необхідно подати заяву не пізніше 14 грудня

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку І – ІІІ груп здійснюється відповідно до пп.298.1.1 – 298.1.4 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

08:36 13.12.2018

Реалізація смарт-карток або талонів на пальне: коли необхідно реєструватися платником акцизного податку

У разі якщо суб’єкт господарювання здійснює операції лише з талонами та/або смарт-картками на пальне без реалізації пального в розумінні абз. 2 п.п. 14.1.212 ст. 14 ПКУ, при цьому договором передбачено постачання карток (талонів) як торговельної послуги на отримання палива, то за такими операціями суб’єкт господарювання не повинен реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне, та складати акцизні накладні.

17:08 04.12.2018