Головне Управління ДФС в Чернігівській області ІНФОРМУЄ

Для отримання податкової соціальної пільги робітник має подати заяву роботодавцю

Соціальна пільга – це можливість платника зменшити нараховану суму місячної зарплатні на розмір такої пільги. Тобто зарплата зменшується на суму пільги і лише після цього оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

12:05 23.02.2019

Нагадуємо про строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи за результатами 2018 року

Останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за 2018 рік: - для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – 11.02.2019;

12:03 23.02.2019

Відбулась зустріч представників бюджетоформуючих підприємств з керівництвом Чернігівської митниці ДФС

Під час зустрічі з уповноваженими представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності керівництвом митниці винесено на обговорення ряд найважливіших на даний час питань.

12:02 23.02.2019

Настає термін подачі податкової декларації плати за землю юридичними особами – власниками земельних ділянок (землекористувачами та орендарями землі державної та комунальної власності)

Згідно з п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

12:02 23.02.2019

Нагадування для власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією

Зважаючи на численні звернення стосовно порядку виконання окремих митних формальностей при здійсненні митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів особистого користування, Чернігівська митниця ДФС інформуємо про наступне. 1). О 24 год. 00 хв. 22 лютого 2019 року закінчується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

12:01 23.02.2019

Університет державної фіскальної служби України запрошує на день відкритих дверей

З метою залучення абітурієнтів до навчання в Університеті державної фіскальної служби України (за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, корпус Д) 23.02.2019 року о 9.00, відбудеться день відкритих дверей Факультету підготовки, перепідготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації податкової міліції (далі – Факультет). У процесі зустрічі перед абітурієнтами та їх батьками передбачається виступ ректора Університету, начальника Факультету, обговорення нагальних питань щодо умов вступу на навчання.

12:21 22.02.2019

У січні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 845 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2019 року платниками сплачено 844,6 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження відповідного періоду минулого року перевищено на 6,9 відсотків.

16:45 07.02.2019

В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Щоразу шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.  Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо. Шахраї використовують різні телефонні номери та рахунки для зарахування грошей. Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням бути обачними, не вестись на шахрайські вигадки, а у разі надходження подібних телефонних дзвінків, відразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції органу ДФС за номером телефону: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.

08:45 07.02.2019