Штормове попередження.

Департамент цивільного захисту Чернігівської обласної державної адміністрації попереджає що на завтра та післязавтра 19.04.2024 очікується сильний вітер 15-20 м/с. Будьте обережні.

14:15:15 18.04.2024

Штормове попередження.

Департамент цивільного захисту Чернігівської обласної державної адміністрації попереджає що на завтра та післязавтра 02.04-03.04.2024 очікується сильний вітер 15-20 м/с. Будьте обережні.

15:40:05 01.04.2024

Про результати громадського обговорення кандидатур на посаду старости Прогресівського старостинського округу Кіптівської сільської ради

Враховуючи результати громадського обговорення, які пройшли 22 березня 2024 року в с. Прогрес, кандидатура Копистко Анастасії Миколаївни вважається погодженою жителями Прогресівського старостинського округу на посаду старости Прогресівського старостинського округу, яка отримала найбільшу підтримку – 241 голос,  що становить 37, 7 % від загальної кількості жителів Прогресівського старостинського округу, які мають право голосу на виборах (639 чол.).

16:05:29 25.03.2024