Завітайте до нас на Купальські гуляння

Завітайте до нас на Купальські гуляння які відбудуться 7-го липня! В програмі заходу: 16.00 с.Кіпті футбольне поле Змагання з футболу за Перехідний кубок Кіптівської ОТГ  19.30 с.Прогрес центральна площа Зустріч гостей,Підсумки та нагородження команди переможців змагання з футболу за перехідний кубок Кіптівської ОТГ. 20.00 Вистава «На Івана Купала» 21.00 Концертна програма 22.00 Дискотека

14:45 06.07.2017

Створення координаційної ради

Оголошення Про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконкомі Кіптівської сільської ради ( об’єднаної територіальної громади)

16:24 04.04.2017

Кіптівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-бухгалтерського відділу .

16:38 12.11.2016