Землеустрій громади

Дата: 18.07.2017 08:18

17.07.2017р. в рамках Програми підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID було організовано засідання Робочої групи з представниками субпідряної організації БломІнфо Юкрейн, які займаються розробкою проекту землеустрою щодо управління земельними ресурсами Кіптівської ОТГ.

Робоча група у складі представників різних органів влади, першого заступника керівника ВАССР Івана Фурсенка, експерта з питань управління земельними ресурсами проекту USAID Сергія Кубаха, головного спеціаліста землевпорядника Яни Крафт та на чолі з сільським головою Володимиром Кучмою обговорили і затвердили завдання на виконання робіт із землеустрою та основні проблемні питання і шляхи їх вирішення.