Вітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2017 08:31

З Днем місцевого самоврядування!

Щиро вітаю усіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Сьогодні в Україні відбувається докорінне реформування всіх сфер життєдіяльності держави.

Розвиток інституційної спроможності органів місцевого самоврядування має стати ключовим елементом розширення повноважень регіонів. Реалізація поставленої мети передбачає наявність у співробітників органів місцевого самоврядування культурного, духовного, інтелектуального потенціалу, високого професіоналізму та відповідних особистих якостей.

Реформа децентралізації – це рішучий крок до європейської якості життя в Україні. Впевнений, сильні об’єднані громади – запорука успішної держави. Ця реформа вимагає від кожного з нас відповідальності за майбутнє України та наших дітей. Бажаю вам здоров’я, добра, родинної злагоди! Нехай ваша праця буде плідною, розпочаті справи принесуть вагомі результати, а все задумане здійснюється на благо громади! Зичу всім нам бути наполегливими, крок за кроком впевнено рухатися до мети – відродження величі й могутності рідного краю та всієї України.

Міцного здоров’я, особистого щастя та всього  найкращого вам та вашим родинам. Зі святом вас, колеги!

Володимир Кучма, голова Кіптівської ОТГ