Дата: 26.04.2017 08:42

25 – 26 квітня 2017 року в місті Києві відбулась міжнародна конференція «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії та Грузії», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Метою конференції було створення платформи для обміну досвідом і передовими практиками у сфері організації надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії та Грузії. У заході взяли участь понад 160 учасників, серед яких голови об’єднаних територіальних громад, керівники Центрів надання адміністративних послуг громад-партнерів проекту, представники центральних органів виконавчої влади України, міжнародних організацій, делегації з Грузії і Вірменії, міжнародні та українські експерти, представники громадянського суспільства, Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляла Копистко Анастасія – адміністратор Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради.