Перша сім’я у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді отримала 20 тисяч гривень за народжену дитину

Дата: 04.03.2017 09:03

Фото без описуРадісну подію приурочили до першого весняного дня. «Щоб якось зацікавити молодь з тим, щоб вони залишалися у нас на території громад, ми створюємо для них усі умови. І нашою родзинкою є те, що ми на 2017 рік прийняли програму народжуваності діток в громаді. Цією програмою передбачена одноразова підтримка народжуваності дитини у розмірі 20 тисяч гривень», - зазначив голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма.

На території громади з’явилася молода сім'я Хоменко Сергія та Хоменко Юлії, яка нещодавно побралася і у них народилася дитинка. 1 березня вся сім'я Хоменко, разом з винуватицею події маленькою Олександрою, прийшли до сільської ради отримувати сертифікат на 20 тисяч допомоги.

Секретар сільської ради Кучма Віта Миколаївна, разом з працівниками сільської ради,  урочисто вручила сертифікат та побажала молодій сім'ї взаємоповаги, взаєморозуміння та терпіння, а маленькій Саші здоров'я та Божої благодаті.