Зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата: 10.04.2017 09:12

За ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад у Кіптівській сільській раді пройшла зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Представляли проект Світлана Прокопенко, керівник напряму сільського розвитку, Сергій Кубах, експерт з питань управління земельних ресурсів, та Іван Фурсенко, перший заступник керівника виконавчої дирекції ВАССР. Втілювати проект в Україні буде компанія Кімонікс.
На початку зустрічі голова Кіптівської сільської ради Володимир Кучма ознайомив гостей з центром надання адміністративних послуг, який відповідає всім сучасним європейським вимогам.

В ході зустрічі обговорені цілі проекту та ключові напрями діяльності.

Під час реалізації Проекту буде зроблена децентралізація землеустрою в громаді та планується створення кооперативів по заготівлі ягід, грибів та сільськогосподарських продуктів.