Козелецький район, Чернігівська область

Перемога за нашими!

24 березня 2017 року в приміщенні Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбулася першість району з настільного тенісу. В змаганнях брали участь 12 найсильніших команд району. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли учні Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з вчителем фізичного виховання Поліщуком Миколою Дем’яновичем, та учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вчитель фізичного виховання Сисоєв Олександр Георгійович.

Почесне І місце, серед команд району, виборола команда Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст., до складу якої входили:

Трутень Денис – учень 8 класу;

Постой Олександр – учень 11 класу;

Сидоренко Ольга – учениця 8 класу

ІІ місце посіли спортсмени з Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. Склад команди :

Гриник Назарій – учень 10 класу;

Кравченко Леонід – учень 9 класу;

Савченко Вікторія – учениця 8 класу.

Також, окремо, хочеться відмітити Трутня Дениса, який посів ІІІ місце в особистому заліку.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Побажаємо юним спортсменам та їхнім вчителям успіхів та подальших гучних перемог!