100 - річчя Української революції

Дата: 15.03.2017 09:22

З метою визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням Української державності, вшанування звитяги захисників рідної землі у Кіптівській Публічній центральній бібліотеці пройшла година історичної пам’яті «Українська революція 1917-1921 років: погляд через сторіччя»

На святі старшокласники ознайомилися із хронологією подій Української революції 1917-1922 років, з діяльністю Центральної Ради, Директорією яка прийшла на зміну Гетьманату, дослідили участь різних верств населення у революційних подіях.

Підвівши підсумки заходу Ірина Василівна Погоняйло директор Кіптівської Публічної центральної бібліотеки, зазначила, що українській політичній еліті 1917-1922 років не вдалося повною мірою втілити в життя ідею державності. Їх мрії здійснилися лише 24 серпня 1991 року коли Україна проголосила свою Незалежність.