Жителі с.Олбин вшанували пам'ять загиблого односельчанина.

Дата: 09.08.2016 09:36

Біль і втрати супроводжують кожен куточок України ось уже понад два роки, кожного дня в зоні АТО гинуть наші солдати, захисники Єдиної і неподільної України. На жаль Кіптівську об’єднану громаду також  не оминуло це лихо, 08 серпня 2014 року в ході ударно – пошукових дій в районі сіл Хрящувате та Новосвітлівка Луганської області трагічно обірвалося  життя   Александренка Сергія Миколайовича.

Народився Сергій Миколайович 02 червня 1979 року в селі Олбин Козелецького району, Чернігівської області. У березні 2014 року  під час першої хвилі мобілізації, був призваний на службу та направлений до 1-шої окремої гвардійської танкової бригади на посаду радіотелеграфіста, мав звання старшого солдата. Поховали Александренка Сергія Миколайовича  24 серпня 2014 року в рідному селі Олбин, де йому встановлено пам’ятний знак. 15 травня 2015 року указом Президента України Сергій Миколайович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

8 серпня, в цей трагічний день жителі с.Олбин зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблого односельчанина. «Біль від втрати земляка в громаді відчувають і досі, і він мабуть вже ніколи не вщухне. Загинув молодий чоловік, повний життя і надій, висловлюємо щирі співчуття батькам та близьким» – сказала староста села Олбин Грищенко Людмила Олександрівна, покладаючи квіти  до пам’ятного знака в другу річницю загибелі  Сергія Миколайовича.

Герої не вмирають! Пам’ять про Сергія Александренка назавжди зберігатимуть наші серця.