Козелецький район, Чернігівська область

5 травня 2017 року в селі Кіпті відбулося офіційне відкриття вуличного освітлення.

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку громади, в квітні місяці поточного року за кошти місцевого бюджету, було  змонтовано мережу вуличних ліхтарів. На вже існуючі опори встановлено сучасні світильники з LED-лампами.

На відкритті, 5 травня, були присутні жителі села, голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Кучма, Народний депутат України Валерій Давиденко, а також представники засобів масової інформації. За словами сільського голови  увесь проект коштує 800 тисяч гривень і  після Кіптів, до кінця 2017 року, вуличне освітлення буде проведено і в інших населених пунктах об’єднаної громади.

Такі та інші проекти підтримує народний депутат Валерій Давиденко та переконує, що все вдасться лише спільними зусиллями: «Я думаю, що всі напрями, які дозволять людям жити комфортніше вдасться реалізувати, це і світло і дороги із тверди покриттям і багато іншого. Децентралізаційні переваги першими відчули жителі Кіптівської об’єднаної громади. Тепер їх розвиток залежить від них самих».