День фізичної культури та спорту

Дата: 18.09.2017 09:43

В Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відзначили -День фізичної культури і спорту. Це дуже важливе свято для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам,  як професійним, так і простим любителям, які бігають вранці в парку.

Це свято в Україні з'явилося ще в 1994 році, завдяки підписанню Указа президента України № 340/94 від 29 червня, воно покликане популяризувати спорт та здоровий спосіб життя. Саме тому в Кіптівській ОТГ було організовано ряд спортивно-розважальних заходів. В кожній школі громади, серед учнів та вчителів, було проведено змагання з волейболу, футболу та баскетболу, в садочках – веселі старти. Але найголовнішим спортивним заходом став велопробіг селами громади. Кожен бажаючий міг взяти участь в цьому заході, та провезти символ нашої державності – Національний стяг від села до села та передати його наступним учасникам.