Пам'ятаємо та з нетерпінням чекаємо

Дата: 28.02.2018 10:23

В черговий раз волонтери, та просто небайдужі жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади відправили гуманітарну допомогу на Схід України, в зону проведення АТО.

- В ці люті морози нашим захисникам потрібно відчувати тепло та підтримку своїх земляків, тому ми з Прогресівськими господинями вирішили передати хлопцям домашню випічку, як нагадування про те що їх люблять та чекають вдома їхні матері та дружини – сказала активістка волонтерського руху в Кіптівській ОТГ Олена Таранова.

Окрім домашніх смаколиків, захисникам, передали харчі, консервацію, засоби гігієни та теплий одяг, а наймолодші жителі громади, власноруч зроблені та підписані листівки, з побажанням якнайшвидше повернутися додому переможцями.