A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

На території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, а саме в селі Борсуків, створено перший в Україні «Корекційно-розвивальний простір Борсучок».

Дата: 14.07.2017 10:28
Кількість переглядів: 420

На території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, а саме в селі Борсуків, створено перший в Україні «Корекційно-розвивальний простір Борсучок».

Історія створення цього закладу розпочалася в 2013 році, коли ГО «Ми друзі» придбала будівлю колишньої Борсуківської школи, яка вже понад 20 років не функціонувала та стояла пусткою. Поступово крок за кроком почалося облаштування території. Звісно як зізналась голова правління ГО «Ми друзі» Валерія Кукса це була нелегка справа, але за допомогою небайдужих, благодійників, батьків діток було зроблено неможливе: облаштували територію, побудували лісове містечко, також дуже хотілося показати  діткам старовинний український побут, ознайомити з традиціями наших предків, тому знайшли на Київщині хатинку 1911року побудови та перевезли до Борсукова і ось вже зараз дітки разом з батьками мають можливість випікати хліб в справжніій українській печі.

А ще як зізналась Валерія без підтримки громади було б дуже важко зробити задумане, керівництво ОТГ підтримувало словом і ділом, а місцеві жителі з захватом і азартом взялися допомагати в усьому і прибирати і фарбувати, а особливо в борсуківців виходить зустрічати гостей з непідробною щирістю та любов’ю, яка передається вихованцям та їхнім батькам. Тепер діти приїжджають сюди кожні вихідні разом з батьками та вихователями і можуть доторкнутися до надзвичайної природи нашого квітучого краю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора