Козелецький район, Чернігівська область

Дякуємо за мирне небо

14 жовтня вся громада зібралася у святковій залі Кіптівського СБК для того ,щоб засвідчити свою повагу всім,хто носив та носить військову форму! Ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна». Наші пращури були відважними воїнами-козаками, які любили свій народ і Батьківщину. Їх нащадки  є  патріотами сьогодення – періоду незалежності України.

Зі сцени лунали музичні вітання, авторські вірші,танцювальні композиції на честь воїнів АТО. Герої сьогодення,захисники України отримали з рук голови громади Подяки за проявлену мужність та героїзм під час захисту територіальної цілісності нашої Держави та з нагоди Дня захисника України.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Александренка Сергія Миколайовича.

Мільйони людей вірять, що небо нашої України - матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир!Дякуємо вам, любі!