23 червня 2017 р. о 10.00 год відбудеться п"ятнадцята позачергова сесія сьомого скликання в приміщенні Кіптівської сільської ради.

Дата: 12.06.2017 10:48

КІПТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 червня 2017 року                                                                         с. Кіпті                                                  № 38

Про скликання 15 позачергової сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати п»ятнадцяту позачергову сесію сьомого скликання 23 червня  2017 року о 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про  підсумки проведення  проміжних  виборів депутата  Кіптівської сільської ради по виборчому округу № 7 та визнання його повноважень.
  2. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання № 240-11/VII  від 21.12. 2016 року  « Про затвердження  Програми соціально –економічного розвитку сільської ради на 2017 рік».
  3. Про  затвердження переліку  проектів , які планується фінансувати за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури  Кіптівської об’єднаної територіальної громади
  4. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання  № 252-11/VІІ  від 21.12. 2016 року « Про затвердження сільського бюджету на 2017 рік».
  5. Про затвердження структури виконавчих органів ради в новій редакції.
  6. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Кіптівської сільської ради та затвердження Регламенту і графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг».
  7. Про  умови оплати праці сільського голови Кучми В.В..
  8. Про умови оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.М.
  9. Про умови оплати праці секретаря сільської ради Кучми В.М.
  10. Про  умови оплати праці старости с. Вовчок Лось В.М.
  11. Про умови оплати праці старости с. Підлісне Шрамченко Т.М.
  12. Про  умови оплати праці старости с. Олбин, с. Савинка, с. Димерка, с. Борсуків, с. Самійлівка Грищенко Л.О.
  13. Про умови оплати праці старости с. Новий Шлях, с.Розівка Грузда С.І.
  14. Про  умови оплати праці старости с. Прогрес, с. Гайове Харченко І.В.
  15. Про затвердження розпоряджень сільського голови  « Про виділення коштів на організацію та проведення свят».
  16. Про затвердження договорів укладених сільським головою від імені сільської ради.
  17. Про припинення юридичної особи Вовчківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області  шляхом її ліквідації.
  18.   Про затвердження Програми «Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку».

19. Земельні питання.

ІІІ Запросити на п’ятнадцяту позачергову сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма