Участь у Бюро соціальних та політичних розробок

Дата: 13.09.2017 11:12

11-12 вересня 2017 року представництвом дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні було проведено Бюро соціальних та політичних розробок в рамках проекту «Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада». Для представників громад було проведено 4 фокус-групи з метою вивчення проблеми залучення громадян до формування місцевої політики.

Від Кіптівської об’єднаної територіальної громади на заходах були присутні: директор Центру соціального обслуговування Галина Лось, завідуюча сектору по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю Ольга Бриль, спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Сергій Шуляк та староста села Підлісне Тетяна Шрамченко.

За результатами фокус-груп буде розроблено учбовий модуль для мешканців ОТГ щодо підвищення ефективності їхньої участі в розробці та реалізації місцевої політики.