Чорнобиль... Чорний біль нашої землі.

Дата: 27.04.2017 11:30

Скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.
Саме тому ми маємо завжди пам'ятати та вшановувати, тих хто не шкодуючи свого життя та здоров'я, взяв участь у ліквідації наслідків аварії.
Селами Кіптівської ОТГ пройшли заходи приурочені 31 річниці Чорнобильської катастрофи.
Один з них проходив у приміщенні Прогресівського СБК за співпраці працівників культури, освіти та школярів Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На заході лунали слова вдячності ліквідаторам від Кіптівського сільського голови Кучми Володимира Володимировича, пісні від школярів та віршовані рядки присвячені жахливим подіям 31 - річної давнини Прогресівської поетеси Галини Червоненко.
Всі запрошені ліквідатори отримали пам'ятні подарунки та подяки за їх подвиг, силу та мужність.
Особливі слова вдячності були висловлені родинам загиблих. Схиляємо голови, вшановуємо та пам'ятаємо!