Кіптівська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Жителі Стольного Менського району відвідали Кіптівську ОТГ

Жителі села Стольне Менського району, що на Чернігівщині дали згоду  на  об’єднання в Менську територіальну громаду. Вибори призначені на 30 квітня поточного року. Та  перебуваючи в стадії виборчого процесу  депутати відкликали рішення про входження в Менську  об’єднану  територіальну  громаду.

І тому небайдужі жителі Стольного відвідали Кіптівську об’єднану територіальну громаду, щоб на власні очі  переконатись в правильності вибраного шляху.

Про реальні позитивні зміни  Кіптівської громади  після реформи розповів  її очільник Володимир Кучма. 

Як виконується Закон України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  на теренах області  та про перспективи розвитку   громад після об’єднання   повідомила  керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад,  депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко.

Помічник народного депутата України  Валерія Давиденка Микола Торбєєв зауважив, що зворотнього шляху в жителів Стольного немає,  крім того як долучитися до виборчого процесу.

В заході  брали участь  працівники виконавчого апарату Кіптівської сільської ради, старости, які дали роз’яснення на чисельні запитання гостей.

 

 « повернутися до списку новин