Семінар з підвищення спроможності представників громади

Дата: 17.08.2017 12:45

17-18 серпня 2017 року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проходитиме 2-денний тренінг з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Мета проведення тренінгу - навчити представників малого та середнього бізнесу, активістів, представників громадських організацій, місцевих мешканців, керівництво громади та фахівців виконавчого комітету сільської ради, застосовувати окремі інструменти сільського розвитку з метою підняття їх компетенції та стимулювання до активнішого включення у місцевий економічний розвиток.

Учасники тренінгу навчаться навичкам переконувати, мотивувати та організовувати командну роботу, опанують вміння досягати консенсусу, кооперування та створення партнерства для залучення інвестицій.