Кіптівська громада
Козелецький район, Чернігівська область

74-річниця визволення від німецько-фашистських загарбників

Кожного року 24 вересня Козелеччина відзначає День визволення району від німецько – фашистських загарбників та вшановує пам’ять загиблих воїнів, які боролися за рідну землю не шкодуючи власного життя. І зараз, навіть через 74 роки, нам – нащадкам тих хто проливав кров за нашу свободу, не слід забувати ті буремні події.

Саме суботу 23 вересня, в кожному селі Кіптівської об’єднаної територіальної громади, біля пам’ятників та обелісків невідомим солдатам, було дуже людно, адже вдячні односельці прийшли віддати шану загиблим за Вітчизну. Розпочиналися заходи з хвилини мовчання та виконання Державного гімну України, далі відбулися мітинги, та покладання вінків та квітів до пам’ятників, за участю школярів та працівників культури громади,

В Кіптях, вшанувати односельців, прийшов голова громади Володимир Володимирович Кучма, який в своїй промові сказав що минули роки, а пам'ять про захисників Батьківщини жива і донині, сьогодні ми говоримо: Вічна пам'ять нашим визволителям! Вічна пам'ять тим молодим юнакам, які загинули з 1941 по 1945 рік, захищаючи нашу рідну землю від нацистів! Низький їм уклін!

 

 « повернутися до списку новин