A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

13 червня 2017 року в рамках проекту USAID «Агросільрозвиток» в Кіптівській сільській раді відбулася зустріч з професором Університету Міссурі Томасом Джонсоном.

Дата: 13.06.2017 14:22
Кількість переглядів: 363

       13 червня 2017 року в рамках проекту USAID «Агросільрозвиток» в Кіптівській сільській раді відбулася зустріч з професором Університету Міссурі Томасом  Джонсоном.

     Мета його візиту полягала у вивченні ситуації у сфері сільського розвитку в період децентралізації.  Також було обговорено проблеми, можливості та перспективи реформи децентралізації з Кіптівським сільським головою Володимиром Кучмою та  керівником виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко.

          Зокрема обговорювалися земельні проблеми з землевпорядником, соціальні аспекти (як вплинули процеси децентралізації на соціальну сферу села), економічні аспекти (локальні економічні стратегія та проекти, планування місцевого ринку, підвищення спроможності громади - допомога проекту ARDS, що надаватиметься найближчим часом).

           На зустрічі також були присутні представники «Подільської агенції регіонального розвитку».

               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора