Кіптівська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Святкуємо День Європи в Україні

На сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є Європейська інтеграція і одним з важливих кроків до європейського суспільства є децентралізація влади. Кіптівська об’єднана територіальна громада, одна з найперших в Україні, зробила цей крок. Саме тому, ось вже другий рік поспіль в Кіптівській ОТГ відзначають День Європи в Україні.

Розпочали чергу святкових заходів 11 травня біля адміністративного приміщення в Кіптях. На заході були присутні керівники громади, начальники відділів та управлінь сільської ради. Зі святковою промовою до присутніх виступив заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Миколайович Грищенко.

 Почесну місію винести та підняти прапори України та Євросоюзу надали кращим учням загальноосвітніх закладів громади, переможцям Всеукраїнських та обласних олімпіад.

Завершили  святковий захід гості та учасники, які випустили жовті та блакитні повітряні кульки на знак братерства народів Європи.

Продовжаться святкові заходи приурочені дню Європи в Україні по загальноосвітніх навчальних закладах громади, на черзі Прогресівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 12 квітня, об 11:00 годині.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 « повернутися до списку новин