Козелецький район, Чернігівська область

Продовжується модернізація Центру надання адміністративних послуг

В рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення" в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбувається модернізація Центру надання адміністративних послуг.

В липні ЦНАП було оснащено новенькими меблями та створено робочі місця з потужною комп'ютерною технікою, куди було встановлено програмне забезпечення "Універсам послуг".  Ця програма дає можливість швидко обирати послугу з переліку, перевіряти документи та обмінюватися їх електронними копіями з суб`єктами наданя послуг, контролювати строки. 18 серпня представник компанії-постачальника на місці перевірив і протестував працезнатність системи, а також провів навчання для персоналу Цент ру надання адміністративних послуг.