Кіптівська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Робоча поїздка до Львівської області

Представники ОТГ Чернігівщини, в рамках трьохденного робочого візиту, відвідали об’єднані територіальні громади Самбірського району Львівської області. Найбільше уваги делегація приділила Бабинській ОТГ, яку очолює Світлана Несторяк, яка підписала з головами громад Чернігівщини договори про співпрацю. Поїздку було організовано керівником Виконавчої дирекції Асоціації сільських і селищних рад Іриною Грозенко.

Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли: сільський голова Володимир Кучма, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Ірина Дубик, начальник відділу освіти Станіслав Пузирний, начальник фінансово-бухгалтерського відділу Ірина Корогод та головний спеціаліст з питань кадрового забезпечення Ірина Поліщук.

Учасники делегації мали змогу ознайомитися з роботою сільської ради, поспілкуватися з працівниками виконавчого комітету та керівництвом Самбірського району, відвідати школи, дитсадки, заклади культури громади, а також пожежне депо, яке в Бабині було створено найпершим серед громад області. Адміністрацією Бабинської ОТГ було організовано ряд оглядових екскурсій до міста Самбора та Львова, а також до підніжжя Карпат.  

Чернігівська делегація мала змогу насолодитися прекрасною природою та щирістю жителів цього гостинного краю.« повернутися до списку новин