Відвідали Миколаївський ярмарок у Коропі

Дата: 30.07.2017 14:43

29 липня представники Кіптівської ОТГ побували на 15-му ювілейному Миколаївському ярмарку в Коропі, на який гостинно запросив голова Коропської об’єднаної територіальної громади Віктор Журавель.

Миколаївський ярмарок, що на Коропщині має свою дуже давню історію і традиції. Коропчани дуже шанують Святого Миколая покровителя Коропа, тому і ярмарок назвали на честь Святого.

Під час ярмарки гості мали змогу послухати народні і сучасні пісні, помилуватися аутентичними танцями, ознайомитися з древніми ремеслами часів Княжої доби і виробами майстрів сьогодення. Подивитися прекрасну концертну програму, а працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, мали змогу показати себе на головній Коропській сцені та заслужити бурні оплески коропчан.