16 серпня 2016 року відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання.

Дата: 16.08.2016 14:47

16 серпня 2016 року  відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання. Одним з основних питань на порядку денному було питання роботи  комунального підприємства «Чайка».

За численні недоліки в роботі підприємства  рішенням сесії було звільнено директора КП «Чайка» Динька Анатолія Сергійовича.   Тимчасово виконуючим обов’язки директора підприємства призначено  Семенця  Сергія Володимировича  – 1979 року народження, який народився в селі Шатура Ніжинського району, має вищу освіту.

Крім того депутати внесли зміни до Плану(Програми) соціально-економічного розвитку громади, прийняли рішення про створення Кіптівської публічної центральної бібліотеки з філіями в селах Борсуків, Вовчок, Кіпті, Новий Шлях, Олбин, Підлісне, Прогрес та призначили Погоняйло Ірину Василівну на посаду директора Кіптівської публічної центральної бібліотеки.

Депутати також  прийняли рішення по ряду земельних питань.