A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

В Кіптівській ОТГ триває підготовка до нового навчального року

Дата: 17.08.2017 14:51
Кількість переглядів: 279

Одним з найприорітетніших напрямків роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади є забезпечення якісних умов навчання підростаючого покоління, тому зараз активно триває підготовка приміщень до нового навчального року.

В Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться роботи з реконструкції системи опалення, а саме замінено теплотрасу від котельні до школи, промито систему опалення та каналізацію, переобладнано опалення в спортзалі та встановлено нагнітачі повітря. Загалом на ці роботи буде витрачено 638 тисяч 300 гривень.

Не залишились без уваги і дошкільні навчальні заклади. В Новошляхівському ДНЗ проводять теплову модернізацію приміщень – це утеплення фасаду, ремонт теплотраси та встановлення нового енергозберігаючого котла. На проведення цих робіт заплановано 402 тисячі 856 гривень.

В Прогресівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є опорною школою громади ремонтують та розширюють їдальню, для якої до початку навчального року буде закуплено нові меблі. Також до кінця цього місяця планується провести поточний ремонт ганку.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

РЕМОНТ ФАСАДУ НОВОШЛЯХІВСЬКОГО ДНЗ

РЕКОНСТРУКЦІЯ ОПАЛЕННЯ НОВОШЛЯХІВСЬКОГО ЗОШ І-ІІІ СТ,


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень