Козелецький район, Чернігівська область

Жителі села Прогрес відправили гуманітарну допомогу в зону АТО

Ось вже майже три роки триває неоголошена війна на Сході України, а наші люди не втомлюються допомагати захисникам України і доставляти в зону АТО найнеобхідніші для них  речі.

Кіптівська об’єднана громада також не стоїть осторонь. Лютневими днями за  ініціативи Таранової Олени Василівни жительки с. Прогрес, яка  у співпраці з працівниками відділу  культури  та відділу освіти  Кіптівської сільської ради, розпочала збір гуманітарної допомоги.  Кожен небайдужий  вніс свій внесок: продукти  харчування, медикаменти, теплий одяг, предмети гігієни, а найголовніше  щирі, теплі листи від школярів, та малюнки від наймолодших патріотів, вихованців дошкільного навчального закладу «Сонечко».

У понеділок 20 лютого 2017 року  гуманітарна допомога  була відправлена в зону АТО.