Кіптівська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Візит з обміну досвідом для фахівців соціальної сфери

Сьогодні 05 грудня 2017 року, В рамках Проекту ООН ЮНІСЕФ в Україні, до Кіптівської об’єднаної територіальної громади завітали представники об’єднаних територіальних громад Полтавської, Житомирської, Донецької, Хмельницької та Харківської областей, які працюють в соціальній сфері ОТГ.

Сільський голова Володимир Кучма ознайомив гостей з діяльністю Кіптівської ОТГ у сфері захисту населення та  прав дітей, Ірина Грозенко – Виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад розповіла присутнім про процес децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування у сфері соціальної політики.

Також обговорили питання діяльності Центру з надання соціальних послуг з директором Галиною Лось, та послухали доповідь Ольги Бриль – головного спеціаліста з захисту прав дітей.

Наостанок делегація відвідала заклади соціальної спрямованості на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, це пожежне депо в Підлістому, дошкільний навчальний заклад в Прогресі та Новошляхівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.« повернутися до списку новин