День учителя-свято гідних людей

Дата: 29.09.2017 17:21

День учителя-свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці. Отож 29 вересня в Підлісненській ЗОШ І-ІІІ відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

Цього святкового дня освітян громади привітала із професійним святом секретар сільської ради Віта Кучма та начальник відділу освіти Станіслав Пузирний, які висловили їм щиру подяку і шану за нелегку працю, за виховання гідних громадян України. Та наголосили, що тільки люди, які безмежно люблять дітей та педагогічну професію можуть докладати, щоденно, максимум своїх зусиль для навчання дітей, стояти на сторожі духовного багатства нації.

Традиційно на святі відбулась церемонія нагородження Почесними грамотами Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

Не забули привітати своїх вчителів і учні всіх трьох загальноосвітніх закладів громади, які підготували яскравий святковий концерт, до якого долучилися й працівники культури громади, які на чолі з начальником відділу культури Іриною Дубик подарували працівникам освітянської ниви декілька чудових пісень.

Педагогічний колектив громади

Присутніх вітає начальник відділу освіти Кіптівської сільської ради Станіслав Пузирний

Аматорський колектив "Любава" - керівник Ірина Дубик