Козелецький район, Чернігівська область

Приємна новина для учнів та вчителів громади

22 лютого в Прогресівській ЗОШ І –ІІІ ступенів відбулася знакова і радісна подія, якої довго чекали. На шкільному подвір’ї  красувався яскравий жовтого кольору «шкільний автобус», який з цікавістю розглядали учні школи. Для учнів шкільний автобус став справжнім святом. Для потреб учнів та вчителів Прогресівської ЗОШ І – ІІІ ступенів на умовах співфінансування Чернігівської обласної державної адміністрації та Кіптівської сільської ради  було придбано шкільний автобус ПАЗ. На свято подарованого автобуса прибули керівники громади: голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Кучма  та начальник відділу освіти  Станіслав Пузирний. Вітаючи всіх присутніх на святі з цією подією, вони зазначили, що одним із головних завдань є створення умов для рівного доступу всіх учнів до якісної освіти, новий автобус є свідченням уваги влади до підростаючого покоління, побажали успіхів у навчанні, щасливих та корисних подорожей.

Радісно зустрічали у навчальному закладі гостей з обновою. Тепер учні, які проживають далеко від школи, мають змогу добиратися на заняття з комфортом, а це діти із шести населених пунктів: Самійлівка, Борсуків, Олбин, Димерка, Савинка та Кіпті.

В цей день учні та вчителі здійснити перше почесне коло шкільним автобусом біля своєї школи. Лунали щирі вітання та  побажання.

Хай щасливою буде дорога до шкільного порога вчителям, учням і водієві!!!