ЦНАП Кіптівської об'єднаної територіальної громади - взірець для наслідування!

Дата: 13.12.2016 15:31

В умовах реформи місцевого самоврядування, децентралізації дуже важливо показувати позитивні результати роботи громад у нових умовах.  І таких прикладів стає дедалі більше, бо завдяки наповненню бюджетів, розширенню повноважень і збільшенню відповідальності, насамперед, перед мешканцями, громади, які скористалися наданими реформою можливостями, розвиваються, будують власне майбутнє.

Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода 12 грудня 2016 року під час підсумкової конференції та церемонії нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

За його словами, важливо, що серед переможців конкурсу вперше є об’єднані територіальні громади.

У 2016 році темами конкурсу були: «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць», «Об’єднання територіальних громад», «Центри надання адміністративних послуг».

Фіналістами цьогорічного конкурсу стали 23 органи місцевого самоврядування, з них: районні ради – 1; міські  ради – 10; сільські та селищні ради – 5; сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад – 7.

Кіптівська сільська рада отримала перше місце в номінації «Центри надання адміністративних послуг». ЦНАП Кіптівської об’єднаної територіальної громади визнаний взірцем для наслідування!