Козелецький район, Чернігівська область

В Кіптівській ОТГ відзначили 21-річчя Конституції України

28 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбувся захід «Конституція України – оберіг духовності і демократії». Свято проходило під гаслом «Любімо свою землю, шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими».

На урочистому заході присутніх привітала секретар Кіптівської сільської ради Кучма Віта Миколаївна, яка побажала всім добра, злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Бажала всім невичерпного джерела віри, надії й любові до України.

На святі гості ознайомилися з тим нелегким шляхом який пройшла Україна до прийняття нової Конституції, але найбільше зацікавили всіх основні пакти Конституції Пилипа Орлика і ділова гра «Чи знаєте ви». Ніхто не залишився байдужим до інсценізації «Ти долі кращої достойна, Україно».

Щирі вірші про Батьківщину, її синів і доньок гармонійно перепліталися з піснями у виконанні Богдани та Людмили Хліб.