Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Дата: 02.04.2018 14:19

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

З метою інформування жінок Кіптівської об’єднаної територіальної громади з приводу гендерної рівності, відділ культури сім’ї, молоді та спорту провів інформаційно-просвітницьку годину «Жінки, знайте свої права». В дружній та теплій атмосфері жінки, які працюють у соціальній сфері громади обговорили існуючі проблеми, поділилися своїми думками з приводу існуючих гендерних проблем та переглянули цікавий фільм, який щонайкраще розкривав проблематику даної теми.