Привітання сільського голови Володимира Кучми з Великоднем

Дата: 06.04.2018 12:10

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади!

Від імені сільської ради, виконавчого комітету  та  від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Духовне споріднення під час Пасхальних свят гуртує й додає мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною і докладали спільних зусиль для розбудови нашої демократичної держави.

Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове  з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє.

Тож у ці радісні дні Великодня дозвольте побажати вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині.

Нехай диво Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи, а  світлий Великдень наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, а сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес!

З повагою,

Кіптівський сільський голова                                                                      Володимир Кучма