Про перенесення пленарного засідання 23 сесії VII скликання Кіптівської сільської ради

Дата: 10.04.2018 15:39

КІПТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

10 квітня 2018 року с. Кіпті № 24

Про перенесення пленарного

засідання  23 сесії

Кіптівської сільської

ради VІІ скликання

В зв’язку з виробничою необхідністю,  керуючись ст. 42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Перенести пленарне засідання  двадцять третьої сесії Кіптівської  сільської ради VІІ скликання з  19 квітня 2018 року на 23 квітня 2018 року на 10.00 год у залі засідань сільської ради.

2. Секретарю сільської ради Кучмі В.М. повідомити депутатів сільської ради та запрошених про перенесення дати пленарного засідання  двадцять третьої  сесії  Кіптівської сільської ради VІІ скликання.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                         В.В. Кучма