День пожежної охорони - свято справжніх героїв

Дата: 17.04.2018 15:58

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

Пожежник – складна та небезпечна робота, яку може виконувати тільки людина, яка повністю віддається обраній справі, кожного дня ризикуючи своїм життям.

Працівники пожежної охорони по першому сигналу про небезпеку негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити стихію та врятувати людей.

В цей день не можна не відзначити нелегку працю тих, хто охороняє район та Кіптівську об’єднану територіальну громаду від вогню, тих хто за лічені хвилини готовий запобігти, врятувати та допомогти.

Від імені виконавчого комітету Кіптівської сільської ради, на урочистому зібранні присвяченому Дню пожежної охорони, представники сільської ради нагородили Почесними грамотами за сумлінну багаторічну працю, мужність, самовідданість, високий професіоналізм проявлений під час ліквідації та усунення наслідків пожеж, працівників Козелецького районного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій:

• Горобей Ларису Василіну – диспетчера 5-ї пожежно-рятувальної частини;
  • Билима Олексія Михайловича – командира відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини;
  • Остапенка Івана Сергійовича – пожежного  рятувальника 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Працівникам, нещодавно створеної, Місцевої пожежної команди Кіптівської сільської ради, яка вже пройшла «бойове хрещення» та встигла  зарекомендувати себе як команда професіоналів, яка може захистити громаду від вогняної стихії, було оголошено Подяки сільського голови.

Щира вдячність вогнеборцям, що стоять на захисті людського життя та майна!