Мешканці Кіптівської ОТГ відчули на собі переваги мобільного сервісного центру МВС

Дата: 11.05.2018 17:02

Сьогодні в Кіптівській сільській раді працював мобільний територіальний сервісний центр МВС.

Жителі громади могли зареєструвати, або перереєструвати транспортний засіб, отримати міжнародне посвідчення водія, чи замінити його на посвідчення нового зразка, а також подати запит на отримання довідки про відсутність судимості.

Переваги пересувного сервісу відчули на собі 12 жителів Кіптівської ОТГ, яким не довелося їхати 60 км до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС. Відтак з функціонуванням мобільного сервісу мешканці громади  зекономили час на дорогу. Крім того, швидкість надання  послуг у МСЦ має одні з найоперативніших показників у державному сервісі. Зокрема, видача посвідчення водія триває 10-15 хвилин.