Відзначили День Європи в Україні

Дата: 22.05.2018 16:49

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Оскільки України тільки починає ступати на європейський шлях то й багато традицій святкування лише починають формуватися і щороку поповнюються новими.

В Кіптівській об’єднаній територіальній громаді лише втретє відзначали це свято, але вже зі своїми традиціями. В суботу вранці кожен бажаючий, хто має велосипед, міг взяти участь у велопробігу селами громади, обов’язковою умовою участі була наявність європейської, або української символіки у кожного учасника, яку можна було отримати у організаторів.

Метою велопробігу є популяризація європейської інтеграції серед населення ОТГ.

При бібліотеках та Будинках культури наймолодші мешканці готували свої роботи для виставки «Україна в Європі. Європа в Україні», а також виготовляли прапори Європейського Союзу.